Kariera

FlyTech UAV to nie tylko innowacyjne systemy bezzałogowe, ale przede wszystkim – ludzie. Bez nich nie powstałby żaden z naszych systemów! Nasz zespół składa się z inżynierów, pilotów lotniczych i pasjonatów lotnictwa. Ale nic nie szkodzi, jeśli nie jesteś jednym z nich ;) Zarazimy Cię naszą pasją do tego, co robimy, zapewnimy realne wyzwania i możliwość poznania branży bezzałogowej od podszewki.

Szukamy właśnie Ciebie!

Jesteśmy producentem latających systemów bezzałogowych dla profesjonalistów. Nasze drony latają w Polsce i za granicą, wspierając geodezję, energetykę, ratownictwo, rolnictwo, ochronę środowiska i wiele innych. Stworzone przez nas produkty i technologie prezentujemy na międzynarodowych targach i konferencjach. Współpracujemy ze znanymi markami m.in. Ericsson czy JSW Innowacje. Jesteśmy młodą firmą, ale przez kilka lat działalności zdobyliśmy wiodącą pozycję na rynku profesjonalnych dronów w Polsce. Teraz czas na Europę i świat! Chcesz nam w tym pomóc? Dołącz do nas!

Dlaczego warto z nami pracować?
Innowacyjna na skalę światową branża
Przyjazny i pomocny zespół
Przyjazny i pomocny zespół
Nielimitowane ilości pysznej kawy
Minimum procedur i żadnego dresscode’u
Minimum procedur i żadnego dresscode’u
Grafik dostosowany do zajęć na uczelni

Brzmi ciekawie? Sprawdź nasze ogłoszenia lub po prostu prześlij CV wraz z uzasadnieniem, dlaczego chciałbyś z nami pracować na adres ##ydqh#at#uanitrwjpk.ea##.

Inżynier Geodeta

Inżynier geodeta poszukiwany!

Miejsce pracy: Kraków / Niemcy / Home Office

Region: Niemcy

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • Prezentacje produktów (bezzałogowych statków powietrznych) dla klientów firmy
  • Opracowywanie nieskomplikowanych pomiarów fotogrametrycznych
  • Prezentacja wyników pomiarów fotogrametrycznych
  • Bieżący kontakt z klientami

Cechy idealnego kandydata:

  • wykształcenie wyższe w kierunku geodezja/budownictwo
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającą swobodną komunikację z klientami firmy
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - wykonawstwo lub sprzedaż w sektorze budowlanym/geodezyjnym
  • doświadczenie w pomiarach tachimetrycznych i GPS
  • znajomość oprogramowania CAD (AutoCad, Civil, Bentley)
  • dążenie do rozwoju osobistego i podwyższania kwalifikacji
  • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • znajomość branży UAV
  • posiadane świadectwo kwalifikacji UAVO

Co możemy Ci zaoferować?

  • wynagrodzenie od 8 000 pln netto miesięcznie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • nowoczesne i stabilne miejsce pracy, możliwość dalszego kształcenia i rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę technologicznego startupu
  • profesjonalizm w dziedzinach o wysokich wymaganiach technicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku niemieckim, na adres ##ydqh#at#uanitrwjpk.ea##.

Junior developer C++/Qt

  • Tworzenie oprogramowania w C++
  • Tworzenie oprogramowania na platformę Qt (w tym w QML)
  • Testowanie i integracja zewnętrznych urządzeń z produktami FlyTech UAV

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w programowaniu C/C++ (mile widziane portfolio projektów)
  • Mocne teoretyczne podstawy z zakresu C++11 i nowszych,  oraz STL
  • Znajomość Git lub podobnego systemu do zarządzania wersjami
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu architektury oprogramowania (m.in. wzorce projektowe)

  • Znajomość: QtCreator, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu wielowątkowości, komunikacji sieciowej oraz przez port szeregowy, architektura klient/serwer, GUI, serwery map etc. Doświadczenie w pracy z bibliotekami boost/C++
  • Podstawowa znajomość programowania w Java
  • Znajomość zagadnień związanych z dystrybucją aplikacji w środowisku Android
  • Znajomość terminologii lotniczej
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux oraz programowanie w Linux.

    Brzmi ciekawie? Wyślij do nas swoje CV na adres ##ydqh#at#uanitrwjpk.ea##, w temacie wpisując: WEB-DEVELOPER. Dodaj również kilka słów o sobie - dlaczego chciałbyś/chciałabyś z nami pracować, opisz osiągnięcia/projekty, którymi chcesz się pochwalić (równiez działalność studencką, w kole naukowym itp.).

Programista R&D

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Rozwój technologii w projektach z zakresu: systemów autonomicznych, alternatywnych metod nawigacji (w tym przy braku GPS), wykrywania otoczenia, planowania ruchu oraz wykorzystania zaawansowanych metod filtrowania i fuzji danych (np. Kalman, filtry cząsteczkowe etc.) z czujników inercyjnych, wizyjnych, lidarowych oraz GNSS •
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania oraz środowiska symulacyjnego na potrzeby rozwoju funkcjonalności oraz własności dynamicznych układów sterowania lotem UAV (głównie w Python oraz C++)
  • Dbałość o skuteczną komunikację z zespołem inżynierskim i programistycznym (w tym poprzez utrzymywanie wysokiego standardu dokumentacji projektowej)
  • Bieżące testy tworzonego oprogramowania • Analiza informacji zwrotnych od klientów oraz zespołu realizującego testy sprzętu i oprogramowania, w tym próby w locie

Idealny kandydat…

  • Ma wykształcenie wyższe techniczne (robotyka, automatyka, fizyka komputerowa, informatyka, statystyka stosowana lub pokrewne)
  • Ma co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie programowania (min. 1 rok zawodowo), w szczególności implementacji algorytmów numerycznych w Python i/lub C++
  • Zna w praktyce narzędzia do zgłaszania i kontroli postępów w rozwoju oprogramowania ("BugTracking") oraz kontroli wersji (git, svn etc.)
  • Zna metody testowania oprogramowania oraz jego weryfikacji
  • Zna środowiska do analiz numerycznych: Python SciPy, Matlab/Octave lub Scilab,
  • Potrafi tworzyć przejrzystą dokumentację techniczną w języku polskim i angielskim, w tym z wykorzystaniem istniejących narzędzi (np. doxygen)
  • Posiada doświadczenie w pracy w systemie operacyjnym Linux oraz zna oprogramowanie Linux

Twoim atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z systemami bezzałogowymi lub z podobnymi systemami wbudowanymi czasu rzeczywistego, opartymi o mikroprocesory/mikrokontrolery,
  • Znajomość zagadnień z zakresy architektury pokładowych systemów sterowania oraz terminologii lotniczej

Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoje CV! Wyślij je na adres ##ydqh#at#uanitrwjpk.ea##, w temacie wpisując "WEB-PROGRAMISTA".

Kontakt