Kariera

FlyTech UAV to nie tylko innowacyjne systemy bezzałogowe, ale przede wszystkim – ludzie. Bez nich nie powstałby żaden z naszych systemów! Nasz zespół składa się z inżynierów, pilotów lotniczych i pasjonatów lotnictwa. Ale nic nie szkodzi, jeśli nie jesteś jednym z nich ;) Zarazimy Cię naszą pasją do tego, co robimy, zapewnimy realne wyzwania i możliwość poznania branży bezzałogowej od podszewki.

Szukamy właśnie Ciebie!

Nieustannie poszukujemy utalentowanych i kreatywnych osób do naszego zespołu – również studentów. Oferujemy elastyczne godziny i możliwość dostosowania grafika do zajęć na uczelni. Chcesz spróbować swoich sił w branży bezzałogowej? Czekamy na Twoje CV.

Dlaczego warto z nami pracować?
Innowacyjna na skalę światową branża
Przyjazny i pomocny zespół
Przyjazny i pomocny zespół
Nielimitowane ilości pysznej kawy
Minimum procedur i żadnego dresscode’u
Minimum procedur i żadnego dresscode’u
Grafik dostosowany do zajęć na uczelni

Brzmi ciekawie? Sprawdź nasze ogłoszenia lub po prostu prześlij CV wraz z uzasadnieniem, dlaczego chciałbyś z nami pracować na adres ##ydqh#at#uanitrwjpk.ea##.

GRAPHIC DESIGNER - PRACA NA ZLECENIE

Szukamy grafika, który wykorzysta potencjał naszych dronów w swoich projektach.

Twoim zadaniem będzie:

  • projektowanie materiałów promocyjnych zgodnie z identyfikacją wizualną i profilem firmy, zwłaszcza materiały drukowane dla klientów (ulotki, katalogi) wraz z przygotowaniem do druku
  • projektowanie ikon/piktogramów oraz inne zlecenia graficzne

Poszukujemy osoby terminowej, kreatywnej i dbającej o detale. Jeśli sprawnie posługujesz się programami z pakietu Adobe (Photoshop/Illustrator, Indesign) oraz znasz zasady przygotowania do druku (DTP), zgłoś się do nas!

Oferta dotyczy pracy nieetatowej, możliwa forma rozliczenia to FV lub umowa o dzieło. Obecnie mamy kilka projektów do realizacji, a w przyszłości planujemy nieregularnie zlecać kolejne prace graficzne.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, prześlij kilka słów o sobie oraz Twoje portfolio – zwłaszcza zaprojektowane przez Ciebie ulotki i piktogramy na adres: ##bpgztixcv#at#uanitrwjpk.ea##

Technik elektronik - Lutowanie ręczne

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • Montaż obwodów drukowanych zgodnie z dokumentacją, wytycznymi oraz zasadami jakości
  • Lutowanie oraz zaciskanie przewodów do konektorów
  • Współpraca przy tworzeniu i aktualizacji dokumentacji produkcyjnej
  • Prowadzenie prac pomocniczych przy prototypach w zakresie obwodów drukowanych

Cechy idealnego kandydata:

  • Znajomość podzespołów elektronicznych
  • Umiejętność czytania schematów
  • Doświadczenie przy montażu obwodów drukowanych THT oraz SMT
  • Umiejętność lutowania cyną bezołowiową
  • Precyzja i wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • umiejętności projektowania układów elektronicznych
  • wiedza z zakresy przesyłu sygnałów video, i/lub technik radiowych
  • doświadczenie w pracy z bateriami Li-Pol i Li-Ion - znajmość procesów i wymagań odnośnie do automatyzacji produkcji podzespołów elektronicznych
  • doświadczenia w konstrukcji własnych projektów elektronicznych i mechatronicznych

Brzmi ciekawie? Wyślij do nas swoje CV na adres ##ydqh#at#uanitrwjpk.ea##, w temacie wpisując nazwę stanowiska. Dodaj również kilka słów o sobie - dlaczego chciałbyś/chciałabyś z nami pracować, opisz osiągnięcia/projekty, którymi chcesz się pochwalić (równiez działalność studencką, w kole naukowym itp.).

Kontakt