Kariera

FlyTech UAV to nie tylko innowacyjne systemy bezzałogowe, ale przede wszystkim – ludzie. Bez nich nie powstałby żaden z naszych systemów! Nasz zespół składa się z inżynierów, pilotów lotniczych i pasjonatów lotnictwa. Ale nic nie szkodzi, jeśli nie jesteś jednym z nich ;) Zarazimy Cię naszą pasją do tego, co robimy, zapewnimy realne wyzwania i możliwość poznania branży bezzałogowej od podszewki.

Szukamy właśnie Ciebie!

Nieustannie poszukujemy utalentowanych i kreatywnych osób do naszego zespołu – również studentów. Oferujemy elastyczne godziny i możliwość dostosowania grafika do zajęć na uczelni. Chcesz spróbować swoich sił w branży bezzałogowej? Czekamy na Twoje CV.

Dlaczego warto z nami pracować?
Innowacyjna na skalę światową branża
Przyjazny i pomocny zespół
Przyjazny i pomocny zespół
Nielimitowane ilości pysznej kawy
Minimum procedur i żadnego dresscode’u
Minimum procedur i żadnego dresscode’u
Grafik dostosowany do zajęć na uczelni

Brzmi ciekawie? Sprawdź nasze ogłoszenia lub po prostu prześlij CV wraz z uzasadnieniem, dlaczego chciałbyś z nami pracować na adres ##duuxrt#at#uanitrwjpk.rdb##.

Junior Developer Qt/C++

Mamy dla Ciebie:

  • pracę dla innowacyjnej polskiej firmy, która rozpoczyna światową ekspansję
  • nieformalną atmosferę, dużą dawkę swobody i pracę, w której nigdy nie będziesz się nudzić
  • pyszną kawę w nielimitowanych ilościach
  • pracę w zgranym zespole pasjonatów bezzałogowego i załogowego lotnictwa oraz pilotów samolotowych
  • …a jeśli jesteś studentem – możliwość dostosowania grafiku do zajęć na uczelni

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • Tworzenie oprogramowania w C/C++,
  • Tworzenie oprogramowania w środowisku Qt (C++/QML), w tym na urządzenia mobilne
  • Bieżące testy tworzonego oprogramowania,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Analizę informacji zwrotnych od klientów oraz personelu realizującego testy sprzętu i oprogramowania Idealny kandydat:
  • Jest studentem ostatnich lat lub świeżo upieczonym absolwentem studiów o kierunku technicznym
  • Dobrze zna C++ (mile widziane portfolio projektów)
  • Zna j. angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Zna w praktyce narzędzia do kontroli wersji (git, svn etc.) oraz zgłaszania i kontroli postępów w rozwoju oprogramowania ("BugTracking").

Twoim atutem będzie:

  • Znajomość: QtCreator, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu wielowątkowości, komunikacja: ethernet, port szeregowy, architektura klient/serwer, GUI, serwery map etc.),
  • Znajomość zagadnień z zakresu architektury pokładowych systemów sterowania oraz terminologii lotniczej,
  • Umiejętność pracy w systemie operacyjnym Linux
  • Doświadczenie w pracy z systemami wbudowanymi czasu rzeczywistego,
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem otwartym (open-source),
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki, programowania mikrokontrolerów.

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, prześlij swoje CV na adres ##ydqh#at#uanitrwjpk.rdb##, w temacie wpisując „JUNIOR DEVELOPER”. Nie zapomnij dopisać klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”